5296 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024 -
7063 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 12 september 2022 -
8637 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 2 december 2019
9092 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 augusti 2019 -
1108 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 23 januari 2017 -
2407 Färglitografi
Hans Ekvall (f. 1918), signerad 10x280, 36x50
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2014
8553 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 6 maj 2013 -
2628 Färglitografi
Hans Ekvall (f. 1918), 175/260, 53x63
Såld: 100 kr
Såldes den 5 september 2011 -
4022 Färglitografi
Hans Ekvall (f. 1918), Stockholmsmotiv, 31/280, 38x50
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2010